PRIVATUMO POLITIKA


BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. VšĮ "Energy Gym Team"(toliau - Energy Gym), įmonės kodas 304720571, buveinės adresas Veiverių g. 9B-41, LT-11346 Vilnius, šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas Energy Gym valdoma interneto svetaine.
 2. Ši privatumo politika parengta remiantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (BDAR). Šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos BDAR.

ASMENS DUOMENYS 

 1. Asmens duomenys yra bet kokia Energy Gym apie Klientą renkama informacija, kuri gali būti panaudota Kliento asmens tapatybei nustatyti bei yra saugoma elektroniniu ar kitu būdu.
 2. Naudodamiesi šia interneto svetaine Jūs sutinkate, kad Energy Gym rinks ir naudos Jūsų asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje privatumo politikoje. Energy Gym naudoja informaciją, kurią pateikiate registruojantis ar atlikdami užsakymus, tokią kaip: Vardas, Pavardė, el.pašto adresas, telefono numeris, IP adresas, siekiant tinkamai administruoti Jūsų užsakymus ar užklausas.
 3. Energy Gym interneto svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už turinį tokiose interneto svetainėse. Trečiosios šalys yra pačios atsakingos už reklamos turinį ir privalo užtikrinti, kad jis atitinka teisės aktus bei įstatymus. Lankymasis trečiųjų šalių interneto svetainėse - jūsų pačių atsakomybė.
 4. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes įgyvendiname organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Slapukas (angl. Cookies) - mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos.

Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis.

Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis.

Pagrindiniai mūsų svetainėje naudojami slapukai:

 __utma (Analitinis)
Šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti, kiek kartų lankytojas lankėsi interneto svetainėje. Galiojimo laikas: 24 mėn. 

__utmc (Analitinis)
Šis slapukas naudojamas siekiant sužinoti lankymosi interneto svetainėje trukmę ir nustoja veikti kiekvieno seanso pabaigoje. Galiojimo laikas: pasibaigus naršymo sesijai     

__utmz (Analitinis) 
Šis slapukas nustato, kaip vartotojas atsidūrė interneto svetainėje. Galima naudoti "Google Analytics" atsisakymo plėtinį. Galiojimo laikas: 7 mėn.

PHPSESSID (Funkcinis)
Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Galiojimo laikas: pasibaigus naršymo sesijai

__atuvc (Funkcinis)
"AddThis" pasidalinimo funkcija. Šis įrankis leidžia integruoti socialinės žiniasklaidos priemones, pvz., "Facebook" ir kt. Daugiau informacijos "AddThis" privatumo politikoje https://www.addthis.com/privacy/privacy-policy). Galiojimo laikas: 13 mėn.

VARTOTOJO TEISĖS                  

 1. Žinoti apie savo asmeninių duomenų tvarkymą;
 2. Susipažinti su savo asmeniniais duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 3. Reikalauti ištaisyti ar sunaikinti Vartotojo asmeninius duomenis, kuriuos tvarko Energy Gym;
 4. Nesutikti, kad būtų tvarkomi Vartotojo asmens duomenys.
 5. Vartotojas, turi teisę atsisakyti pateikti Asmens duomenis ir nesutikti su Privatumo politika. Tokiu atveju Vartotojas neturės galimybės įsigyti Energy Gym paslaugų elektroninėje svetainėje, kadangi prašomi pateikti duomenys gali būti būtini siekiant tinkamai suteikti Vartotojo pageidaujamas paslaugas.
 6. Asmuo turi teisę kreiptis dėl informacijos, susijusios su pačių pateiktos informacijos, perkėlimo arba panaikinimo el.paštu: siauliai@energygymteam.lt


Atnaujinta 2018-06-25